KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409087
nr 1440 9087
Rune Söderqvist
(1935-2014), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, 75x92, yttermått inklusive ram: 77x98 cm
Rune Söderqvist, svensk bildkonstnär född 1935, död 2014.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:31:01
17/12 07:46:24
Rune Söderqvist
Läs mer om Rune Söderqvist